Domov u Františka, příspěvková organizace, v návaznosti na Domovní řád informuje o možnosti a způsobu návštěv

 

S účinností od středy 16. 9. 2020 Domov u Františka z důvodu ochrany zdraví a života našich klientů a zaměstnanců jsou povoleny návštěvy ve dnech: středa od 10:00 do 19:00 hod, neděle od 10:00 do 19:00 hod.

Apelujeme na dodržování níže uvedených informací (dle Ministerstva zdravotnictví České republiky a Ministerstva práce a sociálních věcí):

  1. Návštěva je možná v počtu max. 2 dospělých osob na jednoho uživatele ve stejném čase.
  2. Doba trvání jedné návštěvy je max. 1 hod.
  3. Návštěvy musí mít při vstupu do budovy roušku (dle zvážení doporučujeme i jednorázové ochranné pomůcky – např. rukavice, antibakteriální gel na ruce, jednorázový návštěvnický plášť, návleky na obuv). Před vstupem do budovy jsou návštěvy povinny si vydezinfikovat ruce (bezdotykový dávkovač) a projít přes dezinfekční rohož.
  4. Všechny návštěvy se musí hlásit na recepci, být evidované (jméno osoby, jméno navštěvujícího klienta, čas návštěvy – příchod a odchod). Recepční je povinen se každé navštěvující osoby dotázat na symptomy koronavirové nákazy.
  5. Recepční je povinen každé navštěvující osobě změřit teplotu (termokamerou nebo teploměrem). Osobě s naměřenou teplotou nad
   37,0° C
   nebo pozitivními příznaky nemoci bude návštěva ihned zakázána.
  6. Za hezkého počasí doporučujeme návštěvy ve venkovních prostorách v areálu zařízení a dále na pokojích – jednolůžkových a dvoulůžkových.
  7. Doporučujeme dodržovat rozestup min. 2 metry mezi různými osobami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Laskavě žádáme všechny návštěvy, aby se chovali zodpovědně a maximálně dodržovali veškerá hygienická opatření.  Opatření platí do odvolání a dle zkušeností a vývoje situace budou upravována.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Za Domov u Františka vedení organizace