Domov u Františka, příspěvková organizace, v návaznosti na Domovní řád informuje o možnosti a způsobu návštěv

 

S účinností od 1. 9. 2020 Domov u Františka z důvodu ochrany zdraví a života našich klientů a zaměstnanců upravuje návštěvní dobu u klientů v časovém rozmezí 10:00 – 19:00 hod.

 

Apelujeme na dodržování níže uvedených informací (dle Ministerstva zdravotnictví České republiky a Ministerstva práce a sociálních věcí):

 1. Návštěvy mohou probíhat ve výše uvedeném časovém rozpětí
  a v neomezeném počtu osob, včetně dětí.
 2. Návštěvy musí mít při vstupu do budovy roušku (dle zvážení doporučujeme i jednorázové ochranné pomůcky – např. rukavice, antibakteriální gel na ruce, jednorázový návštěvnický plášť, návleky
  na obuv). Při vstupu do budovy návštěvy projdou přes dezinfekční rohož
  a budou si dezinfikovat ruce při vstupu do budovy nebo u recepce.
 3. Všechny návštěvy se musí hlásit na recepci, být evidované (jméno osoby, jméno navštěvujícího klienta, čas návštěvy – příchod a odchod). Recepční je povinen se každé navštěvující osoby dotázat na symptomy koronavirové nákazy.
 4. Recepční je povinen každé navštěvující osobě změřit teplotu (termokamerou nebo teploměrem). Pokud je u osoby naměřena teplota nad 37,0° C nebo pozitivní příznak nemoci, návštěva je ihned zakázána.
 5. Za hezkého počasí doporučujeme návštěvy ve venkovních prostorách v areálu zařízení a dále na pokojích – jednolůžkových a dvoulůžkových.
 6. Doporučujeme rozestup min. 2 metry mezi různými osobami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Laskavě žádáme všechny návštěvy, aby se chovali zodpovědně a maximálně dodržovali veškerá hygienická opatření. Tato opatření platí do odvolání a dle zkušeností a vývoje situace bude upravován. Domov u Františka vedení organizace